Tarptautinė konferencija „THE BEST IN HERITAGE: Projects of Influence“

2017 m. rugsėjo 28–30 d. Dubrovnike (Kroatija) vyks kasmetinė tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence", kurioje susitiks muziejininkai, restauratoriai ir kiti kultūros paveldo specialistai iš viso pasaulio. Renginyje bus pristatomi muziejų ir kitų institucijų projektai, 2016 m. laimėję reikšmingus tarptautinius apdovanojimus už įdomiausius ir inovatyviausius sprendimus paveldo ir jo išsaugojimo srityje.

Daugiau nei 40 gerosios praktikos pavyzdžių bus pademonstruota iš Kinijos, JAV, Japonijos, Indijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir Europos valstybinių, visuomeninių ir privačių organizacijų.

Pirmojoje renginio dalyje IMAGINES bus pristatomi multimedijos ir naujų technologijų pasiekimai, o antrojoje – pagrindinėje dalyje – 2 dienas vyksianti įtempta kultūros paveldo išsaugojimo sprendimų projektų pristatymo programa. Konferencijos klausytojai, moderatoriai ir pranešėjai balsuos už geriausius projektus „The Best in Heritage: Projects of Influence 2017".

Konferenciją rengia Europos paveldo asociacija (Zagrebas, Kroatija), bendradarbiaudama su Europos paveldo organizacija „Europa Nostra" ir Tarptautine muziejų taryba ICOM.


Programa ir registracija: http://www.thebestinheritage.com/conference

Laureatai: http://www.thebestinheritage.com/featuring

Informacija apie atvykimą ir apgyvendinimą: http://www.thebestinheritage.com/accommodation


Išsami informacija: https://www.thebestinheritage.com/


LM ISC LIMIS informacija