Kamuolys, su krepšininko Arvydo Sabonio, Kęstučio Kemzūros, Vlado Garasto ir Audriaus Misevičiaus parašais. Pasirašyta per monetų, skirtų krepšiniui, pristatymą Kauno arenoje. 2011 m. birželio 21 d.

Rezervuoti vizito laiką
Užsakyti geros kokybės skaitmeninį vaizdą
Muziejus Pinigų muziejus
Fondas pagrindinis
Eksponato tipas suvenyras
Sritys numizmatika
Pirminės apskaitos numeris LBPM GEK 8919
Medžiagos nenustatyta medžiaga
Atlikimo, pagaminimo technika pramoninė gamyba 
Sukūrimo data 2011 m.
Gamintojas (-jai)
„Molten“

Aprašymas

Eksponato aprašymas Kamuolys. Oranžinės spalvos, 7 dydžio, 7A kategorijos. Su krepšininko Arvydo Sabonio, Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio Kęstučio Kemzūros, Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Vlado Garasto ir Lietuvos banko valdybos nario, Pinigų projektavimo ir gamybos komisijos pirmininko Audriaus Misevičiaus parašais. Kamuolys buvo pasirašytas per monetų, skirtų krepšiniui (50 litų auksinės bei 1 lito varinio ir nikelio lydinio monetų), pristatymą Kauno arenoje Šis kamuolys pirmasis perskrodė Kauno arenos krepšinio lanko tinklelį. Monetos buvo išleistos laukiant 2011 m. rugpjūčio 31 d.– rugsėjo 18 d. Lietuvoje vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato. Tai jau 37-asis čempionatas ir antrasis, kai jį rengia Lietuva. Pirmą kartą tai įvyko Kaune 1939 m. Kauno arenoje numatytos ir finalinės rungtynės. Molten GG7 kamuolys naujo dizaino, dvylikos panelių, su butiline kamera, iš aukščiausios klasės sintetinės odos, pagamintas pagal DUAL CUSHION TECHNOLOGY technologiją, sluoksniuota konstrukcija, dvigubos pagalvės, atsparus nešvarumams paviršius. Gilus grublėtumas, kibus paviršius palengvina kamuolio valdymo techniką. Tokiu FIBA patvirtintu krepšinio kamuoliu žaidžiama aukščiausio lygio varžybose, Europos čempionatuose, turnyruose ir Baltijos krepšinio pirmenybėse. Pritaikytas žaisti tiek lauke, tiek salėje.

Kiti pavadinimai

Pagrindinis pavadinimas

Pavadinimas Kalba Tipas Data  
Kamuolys, su krepšininko Arvydo Sabonio, Kęstučio Kemzūros, Vlado Garasto ir Audriaus Misevičiaus parašais. Pasirašyta per monetų, skirtų krepšiniui, pristatymą Kauno arenoje. 2011 m. birželio 21 d. daugiau informacijos...