„Heritas‘19 - Kultūros paveldas kitaip!“

2019 m. gegužės 3–4 dienomis vyksta tarptautinė kultūros paveldo pažinimo, tvarkybos ir technologijų paroda-festivalis „Heritas‘19 - Kultūros paveldas kitaip!"

Vieni iš dalyvių yra ir LDM Prano Gudyno restauravimo centras, o taip pat Lietuvos integralios muziejų informacinės sistemos (LIMIS) plėtros, modernizavimo ir naujų el. paslaugų projekto „Virtualus muziejus" projekto partneris – Šiaulių „Aušros" muziejus.

Heritas - naujas žvilgsnis į kultūros paveldą!

Kas yra kultūros paveldas? Ką veikia restauratoriai? Ką reiškia retušuoti, o ką daryti su senais langais - restauruoti, ar keisti naujais? Kokius dažus naudoti senamiesčio butuose, kaip tvarkyti lubų lipdinius ir kokius baldus rinktis? Ką daryti ir kur kreiptis, įsigijus NT kultūros paveldo objekte?

Atsakymai į visus klausimus, susijusius su kultūros paveldu ir seno pritaikymu naujam 2-ojoje tarptautinėje parodoje „Heritas"!

Parodos „Heritas" tikslas – po vienu stogu suburti kultūros paveldo srityje dirbančius profesionalus, valstybės bei privačias organizacijas, viešąsias įstaigas, privačias įmones, mokslininkus bei visuomenės atstovus, besidominčius kultūros paveldo išsaugojimu, dirbančius šioje srityje bei pristatyti jų darbo specifiką Jums.

Parodos-festivalio metu organizuojama gausybė kūrybinių dirbtuvių, kurių metu tiek mažas, tiek didelis galės susipažinti su kultūros paveldo tyrimų ir restauravimo metodais, priemonėmis ir technologijomis, naudojamomis paveldo tvarkybos darbuose. Užduoti visus rūpimus klausimus šiuos darbus vykdantiems specialistams bei patys išbandyti keletą paveldo tvarkybos metodų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Parodos-festivalio „Heritas" informacija.Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Šiuo metu sistemoje yra:

472845 / 854991 skaitmeniniai(-ių) objektai(-ų)

404881 / 1023441 eksponatai(-ų) iš 112 muziejaus(-ų) rinkinių

Daugiau informacijos

(Žaliai pažymėti viešai
prieinami įrašai)