« Atgal

Skaitmeninis horoskopas 12 zodiako ženklų

Ką jums šiandien žada žvaigždės?


 

Avinas. Šiandien jums seksis beveik viskas, priklausomai nuo jūsų užsibrėžtų tikslų ir įdėtų pastangų. Didelė tikimybė sutikti nepažįstamą žmogų, kuris jums gali tapti gyvenimo palydovu, ypač, jei gyvenate kaimynystėje ir naudojatės tuo pačiu viešuoju transportu.

„Muflonas (Ovis ammon musimon)".

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/323YHF6
© Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus

Jautis. Darbingas metas, ypač tiems, kurie linkę atidėlioti viską iki paskutinės minutės. Šiuo atveju, didelė tikimybė pakliūti į vadovo nemalonę. Prasmingas laikas nuo 18 val. ar kurio kito laiko, kai jau nebebūsite darbe. Laukia skani vakarienė (jei esate puikus kulinaras ar gyvenate su tokiu) ir puiki vakaro programa (priklausomai nuo jūsų filmų kolekcijos).

Nežinomas dailininkas „Įtūžęs jautis". Aliejinė tapyba; drobė; aukštis – 28 cm; plotis – 36 cm; XVII a.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/2pZZF7h
© Lietuvos dailės muziejus 

Dvyniai. Meilės diena. Dvyniai šiandien patirs tą literatų, muzikantų ir menininkų sudievintą meilės jausmą. Jis jus aplankys labai netikėtai ir galbūt ne vieną kartą: ar tai būtų daina, skanus maistas, o gal artimas žmogus ar nepažįstamo praeivio šypsnis, tačiau jausitės laimingas ir galbūt šiek tiek įsimylėjęs.

Nežinomas fotografas „Broliai dvyniai Juzefas ir Tadas Perkovskiai Pirmosios Komunijos dieną". Fotografija; fotografinis popierius; aukštis x plotis – 13,8 x 8,8 cm; 1909 m.

Nuoroda į eksponatą: 
http://bit.ly/2ov02pZ
© Žemaičių muziejus „Alka"

Vėžys. Iškalbinga diena. Šiandien pasižymėsite įspūdinga oratoryste. Kalbėsite daug ir greitai arba mažai ir lėtai, tačiau jūsų veidas už jus informuos pašnekovą ir bus iškalbingesnis už tūkstančius žodžių (ypač, jei dar esate mokinys ar studentas ir būsite iškviestas atsakinėti, nors ir nepasiruošęs).

Bronius Šaliamoras „Atvirukas". Spauda; popierius; aukštis x plotis – 139 x 89 mm; ~1920 m.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/2OvgPUs
© Trakų istorijos muziejus

Liūtas. Dvasingas tarpsnis. Šiandien suprasite, kad ne kiekybėje, o kokybėje yra esmė. Rinkitės poilsį. Šis pasirinkimas jums atvers čakras, nudažys jūsų gyvenimą naujomis spalvomis (o gal ir namų sienas, jei sumąstysite atsinaujinti savo būstą), o meditacija pripildys pilnatve jūsų kasdienybę.

Nežinomas XX a. I p. autorius. „Skulptūrėlė„liūtas". Medžio darbai; lakavimas; polichrominis dažymas; medis; metalas; dažai; lakas; aukštis – 16 cm; ilgis – 29,5 cm.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/35gMGhy
© Šiaulių „Aušros" muziejus

Mergelė. Grožio diena. Mergelės vis labiau ims pastebėti koreliaciją tarp ėjimo anksti miegoti ir miegojimo ne mažiau 7 valandų ir savo išvaizdos bei savijautos. Jei miegosite ne mažiau 7 valandų, atrodysite ne tik gražiau, bet jausitės žvaliau ir guviau.

Pietro Tenerami „Venera". Kalimas; marmuras; aukštis x plotis x gylis – 88 x 37,5 x 48 cm; XIX a.

Nuoroda į eksponatą: 
http://bit.ly/2OxoaTB
© Šiaulių „Aušros" muziejus

Svarstyklės. Smalsusis periodas. Svarstyklės prisimins vaikystėje žaistą žaidimą „chaly-chalo" ir nuspręs, kad pats metas pradėti viską reguliariai sverti ir matuoti. Būtent šiandien jums taps įdomu koks yra atstumas tarp jūsų darbovietės ir autobusų stotelės žingsniais. Taipogi kiek reikia išgerti kavos puodelių, kad nebereiktų knibinėtų prie kompiuterio?

„Svirtinės svarstyklės". Pramoninė gamyba; metalas; ilgis (svirties) – 35,5 cm; aukštis – 50 cm.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/2ODI4wh
© Lietuvos etnokosmologijos muziejus 

 

Skorpionas. Gaišaties metas. Šiandien tie, kurie vis pritingi ir pasivėlina kažką daryti, suvoks, kad tai nėra gerai. Ypatingai po pramiegojimo, praleisto dušo ar pusryčių. Na, o taip pat, tiems, kurie vis dar svarsto kažką daryti ir nesiryžta – negaiškite, gyvename tik vieną kartą, tad geriau jau padaryti ir po to gailėtis (nesėkmės atveju), nei nedaryti ir graužtis, kad nedarei.

„Plakatas-Voragyviai". Kartonas; medis; dažai; aukštis x plotis – 102,5x82 cm.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/337UIrg
© Lietuvos švietimo istorijos muziejus

 

Šaulys. Šiandien šaudysite tikslingai arba nelabai, jeigu nesiseks pataikyti. Turėsite puikią galimybę susiplanuoti svajonių atostogos, priderintas prie jūsų piniginės. Antroje dienos pusėje aplankys mintys apie sportą ir sveiką gyvenseną. Nepergyvenkite, jas pavyks nuvyti skanios picos gabalėliu ir visada atgaivinančiu „Coca-Cola" gurkšniu.

Nežinomas fotografas „Politinis kalinys Adolfas Kontrimas iš Grūšlaukės". Nespalvotoji fotografija; blizgus fotografinis popierius; aukštis x plotis – 95 x 68 mm; XX a. 6 deš.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/35ggsmC
© Kretingos muziejus

 


 

Ožiaragis. Ožiavimasis šiandien jums nepadės, siekiant didesnės algos. Didelė traumų tikimybė, ypač vonioje ar ant šlapių grindų. Ši diena jums atneš daugybę naujienų, jei nepatingėsite įsijungti nors vieną naujienų portalą. Turėkite po ranka skėtį, nes laukia 50 % lietaus tikimybė arba ne.

„Galieno (Gallienus) antoninianas". Kalyba; vario lydinys; skersmuo – 21,3 mm; masė – 2,941 g; 253–268 m.

Nuoroda į eksponatą: http://bit.ly/35izrNs
© Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

 


 
Vandenis. Atsinaujinimas. Ir toliau pilstysite iš tuščio į kiaurą, jei nesusimąstysite atsinaujinti buitinių rakandų. Užlopykite skyles kojinėse, prisiruoškite prisiūti tą pakabuką prie palto, kad nebelankytų nesmagumo jausmas teatre, kai rūbininkas paima drabužį iš jūsų rankų ir ieško to kabliuko, kurio nėra.
 

Algirdas Stankevičius „Tarptautinės mokslinės ekspedicijos naras". Spalvotoji fotografija; spalvota fotojuosta; aukštis x plotis – 35 x 37 mm; 1995 m. spalio-gruodžio mėn.

Nuoroda į eksponatą: 
http://bit.ly/35fk08B
© Lietuvos jūrų muziejus


 

Žuvys. Nardymas. Šiandien nardysite po socialinius tinklus savo išmaniuosiuose įrenginiuose, o taip pat po serialus, nes vis nepavyks surasti to, kurio labiausiai norėsis. Nusiraminkite, jei šiandien jus apgaubs romantiška dvasia – rinkitės romantiškus serialus, jei jausitės prislėgtas, bet norėsite pasikelti sau ūpo – komedija į pagalbą.

Saulius Karalius „Upinė plekšnė". Piešimas; akvarelinis popierius; aukštis x plotis – 16 x 22,5 cm; 2013 m.

Nuoroda į eksponatą:
 http://bit.ly/35fk9ZH
© Lietuvos jūrų muziejus

 

 

Gražios ir prasmingos jums dienos!

 

Parengė: Rūta Paitian